Printati aceasta pagina

Program secretariate şi audienţe

Secretariat ZI
Anul I universitar 
Grellman Brigitte - secretară anul I universitar (UC1, UA1, UME1)
E-mail: brigitte.grellman@comunicare.ro
Telefon: 0372249782
Anul II universitar 
Rusu Anca - secretară anul II universitar (UC2, UA2, UME2)
E-mail: anca.rusu@comunicare.ro
Telefon: 0372249779
Anul III universitar 
Popescu Oana - secretară anul III universitar (UC3, UA3)
E-mail: oana.popescu@comunicare.ro
Telefon: 0372249770
Anul I masterat
Rizea Ramona - secretară anul I masterat
MCA1, MAV1, MLCP1, MPR1, MBMCC1, MSMMO1
E-mail: ramona.niculescu@comunicare.ro
Telefon: 0372249769
Ion Madalina - secretară anul I masterat
MCRP1, MRU1, MP1, MPE1, MCAE1, MCPE1
E-mail: madalina.ion@comunicare.ro
Telefon: 0372249769
Anul II masterat
Bailescu Adela - secretară anul II masterat
MCA2, MAV2, MLCP2, MPR2, MBMCC2, MSMMO2
MCRP2, MRU2, MP2, MPE2, MCAE2, MCPE2
E-mail: adela.bailescu@comunicare.ro
Telefon: 0372249770

Secretariat IFR
Rizea Ramona - secretară masterat (MCA1-IFR, MCA2-IFR, MP1-IFR, MP2-IFR)
E-mail: ramona.niculescu@comunicare.ro
Telefon: 0372249769
Ion Madalina - secretară masterat (MCRP1-IFR, MCRP2-IFR, MRU1-IFR, MRU2-IFR)
E-mail: madalina.ion@comunicare.ro
Telefon: 0372249769

Birou taxe
E-mail: taxe@comunicare.ro
Telefon: 0372249787 

Departament Eliberări Diplome (sediul vechi/ Str. Povernei Nr. 6, luni-joi 13:00-15:00) - telefon - 0372177118, 0372177112, email: diplome@snspa.ro

Secretariat Decanat - telefon: 0372249777 / fax: 0213117148

Condiții pentru programarea unei audiențe

Pentru a solicita o audiență, trebuie să depuneți o cerere, în care să explicați pe scurt natura problemei despre care doriți să discutați, la Decanat. Data și ora audienței se stabilesc la depunerea cererii.

PROGRAM DE AUDIENTE

DECAN: Prof. univ. dr. Alina BÂRGĂOANU
E-mail: alina.bargaoanu@comunicare.ro

PRODECAN: Conf. univ. dr. Valeriu FRUNZARU
(cercetare științifică și relații internaționale)
E-mail: valeriu.frunzaru@comunicare.ro

PRODECAN: Lector univ. dr.Carmen NOVAC 
(probleme studențești și probleme administrative)
E-mail: carmen.novac@comunicare.ro

PRODECAN: Conf. univ. dr. Mălina Iona CIOCEA 
(evaluări externe și probleme academice)
E-mail: malina.ciocea@comunicare.ro